Оновлення 11.00.029

webinar tools MEDoc.Технічні питання

Оновлення локального варіанту ПЗ та серверної частини програми

У версії оновлення M.E.Doc 11.00.029 здійснено підготовку до переходу на нову версію M.E.Doc, що реалізована з використанням програмної платформи Microsoft .Net Framework 4.

Рекомендуємо підготувати операційну систему, заздалегідь встановивши останню можливу версію Microsoft .Net Framework, що підтримується вашою операційною системою, а також пакет Microsoft Visual C++ 2010 SP1.

Ознайомитися з максимальними доступними версіями Microsoft .Net Framework можна за посиланням https://docs.microsoft.com/ru-ru/dotnet/framework/get-started/system-requirements

Під час встановлення оновлення 11.00.029 буде виконано перевірку на наявність встановлених необхідних компонентів операційної системи, а саме Microsoft .Net Framework 4, або версії вище, та Microsoft Visual C++ 2010 SP1.

Якщо хоча б одного із таких компонентів не буде, автоматично під час оновлення програми буде виконано інсталяцію Microsoft .Net Framework 4таMicrosoft Visual C++ 2010 SP1в залежності від розрядності операційної системи.

Зображення

Важливо!
Для коректної роботи 64-розрядних операційних систем необхідно встановити х86 та х64 версії Microsoft Visual C++ 2010 SP1.

Зображення

У разі відсутності у користувача необхідних прав на встановлення додаткових компонентів або увімкненого контролю облікових записів користувачів (UAC), операційною системою буде виконано запит на підвищення привілеїв для продовження інсталяції:

Зображення

Після завершення оновлення файли для встановлення Microsoft .Net Framework 4 та Microsoft Visual C++ 2010 SP1 будуть знаходитись у папці Install/Redist кореневого каталогу.

Оновлення клієнтських станцій

Аналогічним чином буде виконано встановлення необхідних компонентів під час запуску кожного робочого місця, де використовується програма. Під час запуску клієнтської (station.exe) або термінальної (ezvitnet.exe) робочої станції буде виконано копіювання інсталяторів Microsoft .Net Framework 4 та Microsoft Visual C++ 2010 SP1 з папки install\Redist кореневого каталогу серверу з подальшим виконанням встановлення, після виконання входу в підприємство.

Для термінальної робочої станції (ezvitnet.exe) встановлення компонентів буде виконано тільки у випадку запуску з копіюванням системних бібліотек програми (якщо у Connectionsetup.exe на вкладці Основні не увімкнено позначку Виконувати запуск термінального клієнта без копіювання файлів програми).

Завантажити інсталяційні пакети компонентів ви також можете на офіційному ресурсі Microsoft:

1) завантажити пакет Microsoft .Net Framework 4 за посиланням https://www.microsoft.com/ru-ru/download/details.aspx?id=17718.

2) завантажити пакет Microsoft Visual C++ 2010 SP1 за посиланням:

Зверніть увагу!

У разі неможливості встановлення Microsoft .Net Framework 4 та Microsoft Visual C++ 2010 SP1 автоматично під час встановлення оновлення локальної версії ПЗ, серверної частини мережевої версії чи клієнтських станцій, буде виведено інформаційне повідомлення з вказаним відповідним кодом помилки, та продовжено оновлення програми.

Зображення

Після запуску M.E.Doc, при першому вході в підприємство, одноразово буде виконано ще одну спробу встановлення вищевказаних компонентів у фоновому режимі.

Зображення

У випадку, якщо компоненти не будуть встановлені, необхідно звернутися до системного адміністратора та перевірити підтримку Microsoft .Net Framework 4 та Microsoft Visual C++ 2010 SP1 вашою операційною системою.

Для систем, де не виконано встановлення та які не підтримують роботу компонентів Microsoft .Net Framework 4 та Microsoft Visual C++ 2010 SP1, щодня під час запуску програми буде виведено повідомлення про неможливість виконання подальшого оновлення:

Зображення

Наголошуємо, що для таких систем встановлення наступної нової версії 11.01.001 з використанням програмної платформи Microsoft .Net Framework 4 буде неможливим!

admin
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар