Інтеграція з обліковими системами

novyj proek M.E.DOC

М.Е.Dос.Інтеграція – це модуль, що забезпечує правильну передачу даних між усіма відомими обліковими системами та полегшує щоденну роботу бухгалтера.

Переваги модуля Інтеграція з обліковими системами від M.E.Doc

Вміє: передавати та приймати первинні документи.

Працює: з усіма бухгалтерськими системами.

Допомагає: автоматично переносити регламентовану звітність.

Дозволяє: імпортувати податкові накладні групами.

Переносить: будь-які дані із Вашої облікової системи в M.E.Doc.

Щоб користуватись цими перевагами, варто зробити лише декілька кліків. Оберіть саме Вашу облікову систему та розпочніть ефективну роботу разом з М.Е.Dос.Інтеграція.

Інтеграція з обліковими системами

Інтеграція з BAS чи 1С

M.E.Doc.Інтеграція – це обмін податковими накладними, первинними документами та регламентованою звітністю між M.E.Doc і обліковою системою без додаткових налаштувань конфігурації.

Інтеграція з обліковими системами

Універсальна інтеграція

M.E.Doc API – це найкращий універсальний помічник бухгалтера для обміну документами між будь-якою обліковою системою і програмою M.E.Doc. Забудьте про експорт та імпорт документів за допомогою файлів та каталогів.

Інтеграція з обліковими системами

Інтеграція з ISpro

Використовуєте ISpro? Забудьте про ручний експорт первинних документів з облікової системи в M.E.Doc. Обравши модуль M.E.Doc.Інтеграція, Ви зможете відправляти звіти та документи у декілька кліків.

Інтеграція з обліковими системами

Інтеграція з SAP

Ви користувач облікової системи SAP? У Вас є можливість за допомогою однієї кнопки передавати звіти та первинні документи між Вашою обліковою системою та M.E.Doc!

Інтеграція з обліковими системами

Інша система

Якщо Ви маєте іншу облікову систему, яка не увійшла до переліку програм, що на сторінці, ми запропонуємо Вам ексклюзивне рішення з інтеграції саме під Вашу бухгалтерську систему.