Як заповнити таблицю 5 Звіту з ЄСВ

unnamed ЄСВ

Як заповнити таблицю 5 Звіту з ЄСВ відповідно до Змін №8 до Класифікатора професій ДК 003:2010?

Згідно з наказом Мінекономрозвитку від 15.02.2019 р. № 259 прийнято Зміни № 8 до Державного класифікатора професій ДК 003:2010.

За неофіційною інформацією, Зміни № 8 до Класифікатора професій на прийомному шлюзі контролюючого органу ще не застосовані.

Тому на сьогодні відповідні зміни до Довідника Класифікатор професій, що знаходиться в розділі Довідники – Загальні довідники – Пенсійний фонд у М.E.Doc також не внесені. Однак у наших користувачів є можливість додати вручну нову професію у Довідник користувача чи відкоригувати стару назву, і, відповідно, зберегти внесені зміни. Тоді Ви зможете заповнити таблицю 5 з урахуванням Змін № 8.

В такому випадку в програмі таблиця № 5 Звіту з ЄСВ відобразиться з помилкою, але звіт все одно можна відправити до контролюючого органу.

Якщо при внесенні вручну нової професії Ваш звіт не буде прийнято на шлюзі контролюючого органу (отримано негативну квитанцію № 2), рекомендуємо звернутись до Пенсійного фонду України із запитанням:

Як правильно зазначити професію, щоб Звіт з ЄСВ був прийнятий, оскільки Зміни № 8 до Довідника Класифікатор професій (нова професія чи змінена назва старої) внесені вручну, але приходить негативна квитанція?

На прийомному шлюзі контролюючого органу зміни можуть бути внесені в будь-який момент. Зміни в програмне забезпечення M.E.Doc будуть проведені одразу після змін на прийомному шлюзі.

За попередньою інформацією, змінені професії будуть прийматись, починаючи зі Звіту з ЄСВ за березень.

admin
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар