Чат-бот Telegram

messengers 1075x500 715x400 1 Месенджери для бізнесу

Чат-бот Telegram, створення та налаштування ботів для чатів телеграм

Телеграм останнім часом зарекомендував себе як один з месенджерів з найбільш швидко зростаючою аудиторією, тому ми не можемо залишити без уваги таке багатообіцяюче для бізнесу напрямок, як створення і налаштування чат-бота Telegram.

Кількість передплатників у найбільш популярних Telegram-каналів, в тому числі і тих, які ведуть боти для чатів Telegram, обчислюється вже сотнями тисяч.

Існують найрізноманітніші корисні боти для чатів Telegram:

  • чат-боти для Telegram, які публікують новини, курси валют, прогноз погоди;
  • різні боти-довідники, словники, довідники, анонси заходів;
  • боти, які періодично розміщують добірки іноземних слів для вивчення, цитати, фотографії, цікаві посилання і інший розважальний контент;
  • корисні боти, які допомагають із завантаженням чого-небудь з інтернету, з пошуком книг, фільмів, квитків, різні нагадування і т.д .;
  • бот автопродажів в Telegram, WhatsApp, Instagram, боти зі списками і каталогами товарів або послуг, оповіщенням про акції.

Кращі чат-боти в Telegram не тільки виконують покладені на них функції комунікації з клієнтами (показати прогноз погоди або свіжі новини, відстежити онлайн-замовлення і подібне), але і працюють на маркетингове просування — формують позитивний імідж компанії, підвищують її впізнаваність і лояльність клієнтів до неї.

Розробка чат-ботів для Телеграм

Можна сказати, що розробкою чат-ботів для Телеграм зараз не займається тільки ледачий. Однак, навіть при такому уявному достатку, серед них досить складно знайти хороше корпоративне рішення, яким можна довірити великий бізнес. Тому, коли у нас з’явилася необхідність для одного з наших замовників створити чат-бот в Телеграм для продажу і спілкування з клієнтами, ми вирішили використовувати для цього сервіс Chat2Desk, який дозволяє встановити віджет Телеграма (і всіх інших популярних месенджерів) на сайт, а оператору колл-центру надає єдиний простий інтерфейс для спілкування з клієнтами з будь-якого мессенджера. У ньому можна налаштувати власного бота телеграм, наприклад, для відповідей для найбільш часті питання, інтегрувати його по API з CRM-системою, зберігати і моніторити листування, отримувати звітність. Крім того, Cchat2Ddesk надає мобільний додаток, також створене на базі бота Telegram.

І наостанок кілька корисних порад по роботі з ботами для групових чатів Telegram.

Як створити групу чату бота Telegram

Для початку зареєструйте ім’я чат-бота, при цьому бажано, щоб воно асоціювалося з назвою вашої компанії.

Відкрийте телеграм і напишіть боту @BotFather команду/ start або натисніть кнопку Start.

З’явиться повідомлення з переліком всіх команд управління телеграм-ботами, введіть команду / newbot. Після цього введіть ім’я бота, воно

обов’язково повинно закінчуватися на-bot. Якщо ім’я прийнято, ви отримаєте посилання на додавання бота.

Далі вам необхідно запрограмувати дії бота, для цього зараз існує безліч готових конструкторів. Також ви можете створити бота самостійно, якщо вмієте програмувати, або доручити фахівцям розробити для вас під замовлення чат-бота Телеграм.

Як додати бота в чат Telegram.

  • Спочатку знайдіть потрібного чат-бота за назвою з символом @ на початку.
  • Потім відправте йому запрошення в Вас чат (якщо вам дозволено запрошувати інших учасників).

Як користуватися чат-ботами в Telegram.

Залежно від призначення бота, у нього буде свій набір команд, за допомогою яких ви зможете включати різні його функції.

Якщо ваша робота вимагає постійних недовгих діалогів з клієнтами, то чат-бот Telegram може виявитися дуже корисний. Він забезпечить додатковий і зручний канал зв’язку для клієнтів, допоможе в організації воронки продажів і сервісного обслуговування.

admin
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Додати коментар