Повідомлення про надання інформації для ПРРО у M.E.Doc

photo Програмне РРО

На початку роботи з програмним РРО необхідно зареєструвати електронні підписи уповноважених осіб та/або печатки організації, подавши Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа(J/F 1391801).

Для створення Повідомлення в програмі M.E.Doc відкрийте розділ РРО – Реєстр документів РРО натисніть Створити,в підрозділі ПРРО – програмні РРО оберіть бланк Повідомлення.

Повідомлення про надання інформації

В табличній частині форми необхідно зазначити всіх уповноважених осіб чи/та всі наявні електронні печатки для роботи з програмним РРО.

Для кожного сертифікату відповідальної особи обов’язково необхідно зазначити Тип підпису — це може бути порожнє поле, що означає електронну печатку каси, касир або старший касир. Посада старшого касира дозволяє закривати зміну будь-якого касира, якщо той не може цього зробити самостійно.

В подальшому, щоб анулювати підпис касира чи електронної печатки, що використовувався для фіскалізації, необхідно подати Повідомлення, для якого у полі Тип підпису вказати Припинення роботи.

В табличній частині форми необхідно зазначити всіх уповноважених осіб чи/та всі наявні електронні печатки для роботи з програмним РРО

Дане Повідомлення підписує тільки керівник своїм КЕП, який має бути зареєстрований попередньо в ДПС.

Обов’язково дочекайтесь Квитанції про прийняття Повідомлення.

admin
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар