Модуль Довільне погодження. Веб-Сервіс СОТА

sota vebservis Веб-сервіс «СОТА»

Основна особливістю Модуля Довільне погодження, полягає в тому, що обмін документами відбувається всередині БД СОТА (без участі платформи ПТАХ). Таким чином документи у підписантів з’являються миттєво після створення документа автором. При створенні документа користувач може вказати номер та назву документа, вказати підписантів із довідника, завантажити кілька документів. Для модуля додано новий довідник, що містить дані підписантів (ПІБ, ІПН, ЄДРПОУ, телефон, email).

Основна особливість полягає в тому, що обмін документами відбувається всередині БД СОТА (без участі платформи ПТАХ).

Після створення документи миттєво відображаються у організаціях контрагентів. Також на вказаний email відправляється лист кожному підписанту про появу документа на погодження.

В реєстрі відображаються документи зі статусами та прогресом процесу підписання (Підписів 4/10)

Зображення

Контрагент(підписант) при вході по ЕЦП буде бачити в документі персональну кнопку «Підписати». Якщо ж вхід виконано по логіну, то відображатимуться по кнопці на кожного підписанта даної організації.

Зображення

У відкритому документі відображається Перелік підписантів з відмітками про наявність підписів.

Зображення

Документ має 3 статуси:

  • Створений — без підписів,
  • На підписанні — містить підписи, але не всі,
  • Погоджений — є всі підписи.

Контрагент погоджує документ за допомогою КЕП. Підписання відбувається паралельно. Після накладення підпису автоматично відправляється email автору зі сповіщенням про виконану операцію та загальним статусом документа. Коли всі контрагенти підписали документ, робота по ньому вважається завершеною.

Документ можна роздрукувати з усіма підписами(факсиміле) або зберегти графічне відображення (з підписами та без).

admin
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар