Реєстр електронних документів

5210980 1 1068x1068 1 MEDoc.Гарячі питання

Звертаємо Вашу увагу, у зв’язку з розширенням функціоналу електронного документообігу та врахуванням усіх звернень, побажань користувачів для зручності роботи з електронними документами у оновленні 11.02.016 буде додано новий розділ «Реєстр електронних документів».

Існуючий розділ «Реєстр первинних документів» буде перейменовано на «Реєстр податкових документів».

Розділ «Реєстр податкових документів» залишається доступним для відкриття з модулю «Облік ПДВ» та модулю «Первинні документи», в свою чергу розділ «Реєстр електронних документів» буде доступний лише у модулі «Первинні документи».

Реєстр електронних документів

Детальніше:

1. Реєстр електронних документів – це новий модуль. Він призначений для створення, редагування та збереження тільки первинних документів (актів виконаних робіт, рахунків фактур, платіжних доручень тощо), а також універсальних документів із вкладеннями різних форматів. У модулі здійснюється обмін документами з контрагентами в електронному вигляді (з використанням ЕП).

2. У модулі Реєстр податкових документів, на поточний момент, усі функції залишаються без змін, тобто можна і надалі здійснювати створення, редагування та збереження первинних документів, податкових накладних та розрахунків коригування.

Здійснення переходу на використання нового реєстру “Реєстр електронних документів” буде виконуватись поступово у декілька етапів.

На першому етапі, після встановлення оновлення 11.02.016 клієнти зможуть побачити наступні зміни:

В реєстрі податкових документів, як і раніше, будуть відображені як первинні документи, так і податкові накладні та РК до них;

В реєстрі електронних документів будуть автоматично відображені раніше створені та нові лише первинні документи (акти виконаних робіт, рахунки, універсальні документи тощо);

В реєстрі податкових документів залишається можливість створити як податкові документи так і первинні. Усі створені у цьому розділі первинні документи будуть автоматично відображатися і в новому реєстрі електронних документів;

В реєстрі електронних документів лишається можливість створити лише первинні документи які також будуть відображатися в реєстрі податкових документів;

Одночасне відображення тільки первинних документів у новому реєстрі електронних документів та реєстрі податкових документів виконано тимчасово, для поступового переходу користувачів до використання нового реєстру для електронних документів. У подальшому реєстр податкових документів буде відображати та надавати можливість роботи тільки з ПН та РК.

Зверніть увагу!

Для роботи з новим реєстром електронних документів ліцензування не змінювалось, та доступно при наявності завантаженої діючої ліцензії на модуль “Електронний документообіг”. Відправка 50 безкоштовних документів, без наявності діючої ліцензії, також доступна.

admin
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар