Отримання одноразової компенсації

zvitnist MEDoc.Звітність

Заява на отримання одноразової компенсації суб’єктом господарювання

Відповідно до постанови «Про затвердження Порядку надання одноразової компенсації суб’єктам господарювання, Порядку формування і ведення реєстру набувачів одноразової компенсації суб’єктам господарювання та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 302» від 09.12.2020 р. №1234 для отримання компенсації суб’єктами господарювання необхідно подати до територіального органу ДПС за місцем обліку як платника ЄСВ заяву на отримання одноразової компенсації. В програмі відповідна заява має код J1392101 «Заява на отримання одноразової компенсації суб’єктом господарювання» та подається засобами електронного зв’язку в електронній формі із зазначенням всіх обов’язкових реквізитів та з використанням КЕП.

Звертаємо увагу, згідно з інформацією зазначеною у Порядку «Заява на отримання одноразової компенсації» подається до 21.12.2020 року, тому при відправці з будь-якого іншого періоду, окрім Грудень 2020, користувачі отримають квитанцію про відхилення звіту з таким текстом:

Виявлені помилки/зауваження:

Податковий документ звітності не відповідає формату (стандарту) електронного документа звітності суб’єктів господарювання, затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 — документ може бути подано тільки за поточний період (Грудень,2020 р.) (на підставі п.49.3 ст. 49 Податкового кодексу України).

admin
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар