Сервіс API доступ до податкових показників ДПС не працює!

zvitnist MEDoc.Звітність

Наразі не працює сервіс API доступу до податкових показників від ДПС. Звертаємо увагу наших користувачів, що Сервіс API доступу до податкових показників ДПС (https://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/opis-api-/) наразі не працює.

У зв’язку з цим, отримати дані щодо розрахунків з бюджетом, використовуючи звичний функціонал в M.E.Doc Стан розрахунків з бюджетом, користувачі, на жаль, не зможуть.

Причини відключення сервісного API податковою поки не з’ясовані. Розробником надіслано офіційне звернення до ДПС з проханням відновити роботу даного сервісу та пояснити причину відключення. Сподіваємось на швидке вирішення даного питання. Якщо у Вас є звернення від клієнтів, то пропонуйте їм наступну альтернативу:

Нагадуємо нашим користувачам про можливість використання Запиту про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетом та цільовими фондами за даними органів ДФС (код форми J1300203).

1. Увійдіть до розділу Довідки державних органівІнформаційна довідка

доступ до податкових показників

2. Оберіть Створити довідку — Іншу довідку. Звідси оберіть код форми J1300203 Запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетом та цільовими фондами за даними органів ДФС

Оберіть Створити довідку - Іншу довідку. Звідси оберіть код форми J1300203 Запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетом та цільовими фондами за даними органів ДФС

J1300203 Запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетом та цільовими фондами за даними органів ДФС

3. Запит про отримання витягу сформується автоматично за даними з картки підприємства

Запит про отримання витягу сформується автоматично за даними з картки підприємства

Зверніть увагу!
Запит створюється у поточному періоді. Необхідно перевірити Запит, підписати його кваліфікаційними електронними підписами і відправити до ДПС. Далі залишиться лише дочекатися відповіді у формі Витягу (код форми J1400203)

admin
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар