Синхронізація документів з ПТАХ

zvitnist MEDoc.Звітність

Синхронізація документів з платформи ПТАХ

В оновлені 11.01.019 для зручності користувачів, що використовують декілька екземплярів програми для роботи в одному підприємстві (під одним і тим самим кодом ЄДРПОУ), реалізовано можливість синхронізації вхідних та вихідних первинних документів, ПН/РК, АН/РК та ТТН.

Функція реалізована для документів, обмін якими здійснюється через платформу «ПТАХ». Для здійснення синхронізації документів у екземплярі програми необхідно встановити опцію Увімкнути синхронізацію документів з платформою ПТАХ у розділі Адміністрування — Параметри системи — Документообіг.

Синхронізація документів

Під час прийому пошти в екземплярі програми виконується перевірка наявності вхідних та вихідних документів підприємства на сервері ПТАХ та завантаження цих документів у базу програми.

Документи, у яких виконувались зміни (погодження, відхилення, редагування, блокування тощо), заміщуються їх актуальними версіями.

Таким чином у екземплярі програми забезпечується набір актуальних документів підприємства, що оброблялись через платформу ПТАХ.

Зверніть увагу! 
Cинхронізація вхідних та вихідних документів для встановленого екземпляру програми доступна, починаючи з версії  11.01.019

admin
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар