Бібліотека користувача. Добірка матеріалів, інструкції, питання відповіді та навчання | covid-19

Текстові матеріали

Новий легкий онлайн-сервіс для реєстрації чеків, що має все для швидкого старту

38
0

Інструкція із забезпечення безпеки експлуатації програмного комплексу «Надійний засіб електронного цифрового підпису»

1418
0

Наприкінці квітня на нас чекає черга довгоочікуваних вихідних і святкових днів. Але платники ПДВ все частіше стали ставити запитання: а як же відбуватиметься реєстрація податкових накладних (ПН) і розрахунків коригування (РК) у ці святкові дні? Чи можна буде реєструвати ПН/РК 30 квітня 2019 року?

179
0

Робота з чоловіком? Деякі люди твердо заявляють, що ніколи не зможуть мати ділових відносин зі своїм обранцем, інші ж твердять протилежне. Тут плюси і мінуси ведення сімейного бізнесу, на які варто звернути увагу:

321
0

Який сенс витрачати сотні тисяч на маркетинг і залучення заявок, якщо фахівці відділу продажів «зливають» клієнтів з перших же привітальних слів? Перш ніж інвестувати в маркетинг, слід розробити грамотні скрипти для телефонних продажів.

890
0

Пропоную розібрати «по цеглинці» процес вибудовування відділу продажів і поглянути на його діяльність з різних сторін, щоб зрозуміти, як же найбільш ефективно побудувати роботу комерційного департаменту.

606
0

Система оцінки і винагороди у відділі продажів дуже сильно залежить від специфіки компанії і роботи співробітника, а також від маркетингових зусиль команди і бренду. Що робить продажник: дзвонить по «теплою» базі або робить «холодні» дзвінки? Продає масову послугу населенню або продукт в b2b-сегменті з середнім чеком в десятки тисяч рублів? Сидить на телефоні або їздить на зустрічі? Від усього цього залежить система оцінки і винагороди.

523
0

Щоб зрозуміти, де шукати менеджерів з продажу, потрібно зрозуміти, кого ви хочете найняти - крутого фахівця зі стажем або новачка, якого ви навчите «під себе». І той, і інший варіант має як свої плюси, так і певні ризики.

433
0

Ви можете не любити планування, зате його любить ваш мозок. І хоча тут є свої плюси, списки справ (to-do листи) - палиця з двома кінцями. Часто вони вибивають з колії, бентежать і знижують нашу продуктивність, хоча все повинно бути навпаки.

285
0

Продуктивність, досягнення, особистісний ріст. Вперед і вгору, ні кроку назад. Тисячі статей, кейсів і Лайфхак як зробити кар'єру, стати ще трохи продуктивніше і успішніше. Все це добре, але "професійним трудоголікам" загрожують - як ми знаємо з інших статей - стреси, вигоряння і навіть проблеми зі здоров'ям. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як з усім цим справлятися.

150
0

Лідерство - це не про менеджмент, лідерство - це про емоції, космічну ступінь мотивації і про людський фактор. Лідери не управляють компаніями - лідери йдуть до високої мети і ведуть за собою команду.

488
0

Для того щоб отримувати реальну оцінку своїх бізнес-ідей, потрібно почати ставити правильні питання. Особливо це важливо при спілкуванні з потенційними клієнтами, коли підприємець намагається з'ясувати - чи потрібен ринку його продукт?

122
0

У керівників є різні засоби для заохочення діалогу з командою: всілякі дослідження робочої атмосфери, колективні сесії зворотного зв'язку. Це може поліпшити комунікації в обидві сторони, хоча частіше за все - не працює. Люди елементарно бояться можливих наслідків і не вірять в можливість змін.

142
0

Як часто ви не отримуєте потрібної відповіді на поставлене запитання? Справа в співрозмовника або в вас? Буває, ми неправильно формулюємо питання, іноді ставимо їх не тим людям, а часто самі не даємо можливості опонентові відповісти.

131
0

Ніхто не любить погані новини. Ні приносити, ні отримувати. І є способи полегшити процес передачі неприємної інформації. За даними дослідження Саарського університету (Німеччина), слова мають велике значення, але тон впливає на сприйняття набагато сильніше.

102
0
← Попередня Наступна → 1 2 3 4
Показані 1-15 з 51