Моніторинг нових оновлень M.E.Doc
RSS Пошук:
 

Виправляємо помилки у звіті з ЄСВ
Виправляємо помилки у звіті з ЄСВ та розглядаємо найпоширеніші помилки якіі допускають при заповненні звіту та як їх виправити
Кількість показів: 41

Як реєструватимуться ПН/РК у святкові дні?
Наприкінці квітня на нас чекає черга довгоочікуваних вихідних і святкових днів. Але платники ПДВ все частіше стали ставити запитання: а як же відбуватиметься реєстрація податкових накладних (ПН) і розрахунків коригування (РК) у ці святкові дні? Чи можна буде реєструвати ПН/РК 30 квітня 2019 року?
Кількість показів: 15

Заповнення Фіскальних ризиків в ПК Медок
В ПК Медок реалізовано бланки звітності згідно ПОСТАНОВИ КАБІНЕТу МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 11 січня 2018 р. № 7 «Про затвердження Методики оцінювання фіскальних ризиків, пов’язаних з діяльністю суб’єктів господарювання державного сектору економіки»
Кількість показів: 80

Інформація щодо форм розділу Держфінмоніторингу
Відповідно до наказу від 29.01.2016 року №24 «Про затвердження форм обліку та подання інформації, пов'язаної із здійсненням фінансового моніторингу, та інструкції щодо їх заповнення» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0241-16) у програмі Медок версії 11.01.002 випущені нові форми
Кількість показів: 52

Як складається розрахунок коригування до зведеної податкової накладної
Як складається розрахунок коригування до зведеної податкової накладної, складений за результатами перерахунку, передбаченого п. 199.5 ст. 199 Податкового кодексу України?
Кількість показів: 172

Новий Розрахунок коригування з 01.12.2018. Приклад заповнення
Приклад заповнення нового коригування
Кількість показів: 45

Особливості складання нових ПН та РК з 1 грудня – приклади від податківців
Черкаські податківці розповіли про основні зміни щодо форм ПН та РК та навели приклади заповнення нових ПН, РК до них. А також окремо зупинилися на алгоритмі складання РК до помилково складеної ПН.
Кількість показів: 92

Подання таблиці 5 звіту ЄСВ з врахуванням «Змін № 8 до класифікатора професій ДК 003:2010»
Відповідно до змін до класифікатору професій було ведено в дію нові назви, змінено та скасовані деякі назви професій. Новий довідник реалізовано у звітах за березень, це стосується не логічних змін, а саме технічного впровадження на прийомному шлюзі класифікатора
Кількість показів: 20

Як заповнити таблицю 5 Звіту з ЄСВ відповідно до Змін №8 до Класифікатора професій ДК 003:2010?
Згідно з наказом Мінекономрозвитку від 15.02.2019 р. № 259 прийнято Зміни № 8 до Державного класифікатора професій ДК 003:2010.
За попередньою інформацією, змінені професії будуть прийматись, починаючи зі Звіту з ЄСВ за березень.

Кількість показів: 26

Як очистити Кеш в 1С
Якщо після оновлення конфігурації у Вас «попливли» форми, перестав працювати звіт, вискакують вікна з помилками, то найімовірніше проблема вирішується очищенням кеша.
Кількість показів: 81

Ключі захисту програми 1С - види і особливості
У цій статті будуть розглянуті види і особливості ключів захисту 1С, а також дані відповіді на найбільш поширені питання по роботі з ними.
Кількість показів: 134

Телефонія для малого бізнесу
Розглянемо варіанти організації офісної телефонії та схеми підключення, що відповідають всім потребам малого бізнесу різної величини — від офісу на 5 чоловік, до компанії в 50 чоловік.
Кількість показів: 79

Захист електронної пошти
Безпека електронної пошти користувача — співробітника компанії — часто є вразливим місцем, яким користуються зловмисники. Розповідаємо що необхідно зробити для захисту від вірусів, спаму, фішингових атак і ін.
Кількість показів: 660

Захист сервера від злому
Неможливо захистити сервер від зовнішнього доступу раз і назавжди, адже кожен день виявляються нові уразливості і з'являються нові способи злому сервера. Про захист серверів від несанкціонованого доступу ми і розповімо в цій статті.
Кількість показів: 78

Резервне копіювання інформації в організації
Розглядаємо резервне копіювання і створення бекапів з точки зору організації робочого процесу
Кількість показів: 341

Проблеми з сервером - що робити?
У цій статті ми розповімо про те, які бувають найбільш часті проблеми з сервером, як їх діагностувати, що робити в разі поломки і найголовніше — як їм запобігти
Кількість показів: 226

Помилки термінального сервера
Є кілька корисних прийомів захисту термінального сервера, які допоможуть забезпечити безпеку сервера терміналів. Ними ми поділимося в цій статті.
Кількість показів: 85

Помилки SQL-сервера
У цій статті ми розглянемо найбільш часті помилки SQL-сервера, які проблеми можуть виникнути в роботі з ним, як їх усунути і на що варто звернути увагу.
Кількість показів: 81

Помилки поштового сервера
Причини деяких помилок поштового сервера легко знайти, для інших потрібно ретельна діагностика налаштувань поштового сервера. Ця стаття покликана допомогти в пошуку і усунення таких помилок.
Кількість показів: 127

Сервер ліцензування 1С
Розповідаємо про те, чим допоможе компаніям сервер ліцензування 1С і як його налаштувати, даємо покрокову інструкцію по установці.
Кількість показів: 33


Новости 1 — 20 з 50
Початок | Поперед. | 1 2 3 | Наст. | Кінець