Моніторинг нових оновлень M.E.Doc
RSS Пошук:
 

Виправляємо помилки у звіті з ЄСВ
Виправляємо помилки у звіті з ЄСВ та розглядаємо найпоширеніші помилки якіі допускають при заповненні звіту та як їх виправити
Кількість показів: 129

Як реєструватимуться ПН/РК у святкові дні?
Наприкінці квітня на нас чекає черга довгоочікуваних вихідних і святкових днів. Але платники ПДВ все частіше стали ставити запитання: а як же відбуватиметься реєстрація податкових накладних (ПН) і розрахунків коригування (РК) у ці святкові дні? Чи можна буде реєструвати ПН/РК 30 квітня 2019 року?
Кількість показів: 27

Заповнення Фіскальних ризиків в ПК Медок
В ПК Медок реалізовано бланки звітності згідно ПОСТАНОВИ КАБІНЕТу МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 11 січня 2018 р. № 7 «Про затвердження Методики оцінювання фіскальних ризиків, пов’язаних з діяльністю суб’єктів господарювання державного сектору економіки»
Кількість показів: 98

Інформація щодо форм розділу Держфінмоніторингу
Відповідно до наказу від 29.01.2016 року №24 «Про затвердження форм обліку та подання інформації, пов'язаної із здійсненням фінансового моніторингу, та інструкції щодо їх заповнення» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0241-16) у програмі Медок версії 11.01.002 випущені нові форми
Кількість показів: 117

Як складається розрахунок коригування до зведеної податкової накладної
Як складається розрахунок коригування до зведеної податкової накладної, складений за результатами перерахунку, передбаченого п. 199.5 ст. 199 Податкового кодексу України?
Кількість показів: 363

Новий Розрахунок коригування з 01.12.2018. Приклад заповнення
Приклад заповнення нового коригування
Кількість показів: 79

Особливості складання нових ПН та РК з 1 грудня – приклади від податківців
Черкаські податківці розповіли про основні зміни щодо форм ПН та РК та навели приклади заповнення нових ПН, РК до них. А також окремо зупинилися на алгоритмі складання РК до помилково складеної ПН.
Кількість показів: 132

Подання таблиці 5 звіту ЄСВ з врахуванням «Змін № 8 до класифікатора професій ДК 003:2010»
Відповідно до змін до класифікатору професій було ведено в дію нові назви, змінено та скасовані деякі назви професій. Новий довідник реалізовано у звітах за березень, це стосується не логічних змін, а саме технічного впровадження на прийомному шлюзі класифікатора
Кількість показів: 24

Як заповнити таблицю 5 Звіту з ЄСВ відповідно до Змін №8 до Класифікатора професій ДК 003:2010?
Згідно з наказом Мінекономрозвитку від 15.02.2019 р. № 259 прийнято Зміни № 8 до Державного класифікатора професій ДК 003:2010.
За попередньою інформацією, змінені професії будуть прийматись, починаючи зі Звіту з ЄСВ за березень.

Кількість показів: 35

Як очистити Кеш в 1С
Якщо після оновлення конфігурації у Вас «попливли» форми, перестав працювати звіт, вискакують вікна з помилками, то найімовірніше проблема вирішується очищенням кеша.
Кількість показів: 137

Ключі захисту програми 1С - види і особливості
У цій статті будуть розглянуті види і особливості ключів захисту 1С, а також дані відповіді на найбільш поширені питання по роботі з ними.
Кількість показів: 231

Телефонія для малого бізнесу
Розглянемо варіанти організації офісної телефонії та схеми підключення, що відповідають всім потребам малого бізнесу різної величини — від офісу на 5 чоловік, до компанії в 50 чоловік.
Кількість показів: 138

Захист електронної пошти
Безпека електронної пошти користувача — співробітника компанії — часто є вразливим місцем, яким користуються зловмисники. Розповідаємо що необхідно зробити для захисту від вірусів, спаму, фішингових атак і ін.
Кількість показів: 997

Захист сервера від злому
Неможливо захистити сервер від зовнішнього доступу раз і назавжди, адже кожен день виявляються нові уразливості і з'являються нові способи злому сервера. Про захист серверів від несанкціонованого доступу ми і розповімо в цій статті.
Кількість показів: 114

Резервне копіювання інформації в організації
Розглядаємо резервне копіювання і створення бекапів з точки зору організації робочого процесу
Кількість показів: 490

Проблеми з сервером - що робити?
У цій статті ми розповімо про те, які бувають найбільш часті проблеми з сервером, як їх діагностувати, що робити в разі поломки і найголовніше — як їм запобігти
Кількість показів: 403

Помилки термінального сервера
Є кілька корисних прийомів захисту термінального сервера, які допоможуть забезпечити безпеку сервера терміналів. Ними ми поділимося в цій статті.
Кількість показів: 132

Помилки SQL-сервера
У цій статті ми розглянемо найбільш часті помилки SQL-сервера, які проблеми можуть виникнути в роботі з ним, як їх усунути і на що варто звернути увагу.
Кількість показів: 131

Помилки поштового сервера
Причини деяких помилок поштового сервера легко знайти, для інших потрібно ретельна діагностика налаштувань поштового сервера. Ця стаття покликана допомогти в пошуку і усунення таких помилок.
Кількість показів: 234

Сервер ліцензування 1С
Розповідаємо про те, чим допоможе компаніям сервер ліцензування 1С і як його налаштувати, даємо покрокову інструкцію по установці.
Кількість показів: 47


Новости 1 — 20 з 50
Початок | Поперед. | 1 2 3 | Наст. | Кінець