RSS Пошук:
 

Виправляємо помилки у звіті з ЄСВ
Виправляємо помилки у звіті з ЄСВ та розглядаємо найпоширеніші помилки якіі допускають при заповненні звіту та як їх виправити

Як реєструватимуться ПН/РК у святкові дні?
Наприкінці квітня на нас чекає черга довгоочікуваних вихідних і святкових днів. Але платники ПДВ все частіше стали ставити запитання: а як же відбуватиметься реєстрація податкових накладних (ПН) і розрахунків коригування (РК) у ці святкові дні? Чи можна буде реєструвати ПН/РК 30 квітня 2019 року?

Заповнення Фіскальних ризиків в ПК Медок
В ПК Медок реалізовано бланки звітності згідно ПОСТАНОВИ КАБІНЕТу МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 11 січня 2018 р. № 7 «Про затвердження Методики оцінювання фіскальних ризиків, пов’язаних з діяльністю суб’єктів господарювання державного сектору економіки»

Інформація щодо форм розділу Держфінмоніторингу
Відповідно до наказу від 29.01.2016 року №24 «Про затвердження форм обліку та подання інформації, пов'язаної із здійсненням фінансового моніторингу, та інструкції щодо їх заповнення» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0241-16) у програмі Медок версії 11.01.002 випущені нові форми

Як складається розрахунок коригування до зведеної податкової накладної
Як складається розрахунок коригування до зведеної податкової накладної, складений за результатами перерахунку, передбаченого п. 199.5 ст. 199 Податкового кодексу України?

Новий Розрахунок коригування з 01.12.2018. Приклад заповнення
Приклад заповнення нового коригування

Особливості складання нових ПН та РК з 1 грудня – приклади від податківців
Черкаські податківці розповіли про основні зміни щодо форм ПН та РК та навели приклади заповнення нових ПН, РК до них. А також окремо зупинилися на алгоритмі складання РК до помилково складеної ПН.

Подання таблиці 5 звіту ЄСВ з врахуванням «Змін № 8 до класифікатора професій ДК 003:2010»
Відповідно до змін до класифікатору професій було ведено в дію нові назви, змінено та скасовані деякі назви професій. Новий довідник реалізовано у звітах за березень, це стосується не логічних змін, а саме технічного впровадження на прийомному шлюзі класифікатора

Як заповнити таблицю 5 Звіту з ЄСВ відповідно до Змін №8 до Класифікатора професій ДК 003:2010?
Згідно з наказом Мінекономрозвитку від 15.02.2019 р. № 259 прийнято Зміни № 8 до Державного класифікатора професій ДК 003:2010.
За попередньою інформацією, змінені професії будуть прийматись, починаючи зі Звіту з ЄСВ за березень.

Як очистити Кеш в 1С
Якщо після оновлення конфігурації у Вас «попливли» форми, перестав працювати звіт, вискакують вікна з помилками, то найімовірніше проблема вирішується очищенням кеша.

Ключі захисту програми 1С - види і особливості
У цій статті будуть розглянуті види і особливості ключів захисту 1С, а також дані відповіді на найбільш поширені питання по роботі з ними.

Телефонія для малого бізнесу
Розглянемо варіанти організації офісної телефонії та схеми підключення, що відповідають всім потребам малого бізнесу різної величини — від офісу на 5 чоловік, до компанії в 50 чоловік.

Захист електронної пошти
Безпека електронної пошти користувача — співробітника компанії — часто є вразливим місцем, яким користуються зловмисники. Розповідаємо що необхідно зробити для захисту від вірусів, спаму, фішингових атак і ін.

Захист сервера від злому
Неможливо захистити сервер від зовнішнього доступу раз і назавжди, адже кожен день виявляються нові уразливості і з'являються нові способи злому сервера. Про захист серверів від несанкціонованого доступу ми і розповімо в цій статті.

Резервне копіювання інформації в організації
Розглядаємо резервне копіювання і створення бекапів з точки зору організації робочого процесу

Проблеми з сервером - що робити?
У цій статті ми розповімо про те, які бувають найбільш часті проблеми з сервером, як їх діагностувати, що робити в разі поломки і найголовніше — як їм запобігти

Помилки термінального сервера
Є кілька корисних прийомів захисту термінального сервера, які допоможуть забезпечити безпеку сервера терміналів. Ними ми поділимося в цій статті.

Помилки SQL-сервера
У цій статті ми розглянемо найбільш часті помилки SQL-сервера, які проблеми можуть виникнути в роботі з ним, як їх усунути і на що варто звернути увагу.

Помилки поштового сервера
Причини деяких помилок поштового сервера легко знайти, для інших потрібно ретельна діагностика налаштувань поштового сервера. Ця стаття покликана допомогти в пошуку і усунення таких помилок.

Сервер ліцензування 1С
Розповідаємо про те, чим допоможе компаніям сервер ліцензування 1С і як його налаштувати, даємо покрокову інструкцію по установці.


Новости 1 — 20 з 50
Початок | Поперед. | 1 2 3 | Наст. | Кінець