Бібліотека користувача. Добірка матеріалів, інструкції, питання відповіді та навчання | covid-19

Безкоштовні CRM

Безкоштовні CRM можуть бути двох типів:

  • опенсорсний, тобто повністю безкоштовно поширювані з відкритим вихідним кодом;
  • комерційні, деяка частина функціоналу яких доступна безкоштовно.

Безкоштовні CRM системи: рейтинг 2017

На перше місце серед безкоштовних CRM ми поставили Бітрікс 24:

CRM Бітрікс 24

У хмарній CRM Бітрікс 24 безкоштовно можуть працювати до 12 користувачів, що цілком достатньо для невеликої компанії.

Переваги цієї безкоштовної CRM для малого бізнесу:

  • кількість лидов і контактів необмежена
  • доступно 5 Гб місця в загальному сховищі файлів Бітрікс24.Діск
  • інтеграція CRM з телефонією безкоштовно — ви зможете дзвонити клієнтам або власним співробітникам з CRM, дзвінки будуть реєструватися і заноситися в базу автоматично
  • є функціонал для постановки завдань, календарі та інші інструменти проектного менеджменту
  • функції для ведення маркетингових кампаній — email- і SMS-розсилок, реклами в соціальних мережах
  • є можливість інтеграції програми 1С з CRM безкоштовно

Безкоштовний тариф Бітрікс 24 називається «Проект», крім нього існують ще три платних — «Проект +», «Команда» і «Компанія». Вони відрізняються тим, що у них кількість користувачів вже необмежено, доступний значно більший обсяг сховища файлів (24 Гб, 50 Гб і 100 Гб відповідно), можна підключати до системи не тільки своїх співробітників, але і зовнішніх партнерів. Крім цього, у версії «Компанія» є функції обліку робочого часу, побудови загальних бізнес-процесів і документообігу.

Цінова політика дуже гнучка, в будь-який момент можна змінити тариф на більш відповідний.

Дослідно підтверджено, що для широкого ряду компаній малого бізнесу, що займаються інтернет-продажами, роздрібними продажами, що працюють в сфері послуг (будівництво, спорт і відпочинок, сфера краси, логістика та ін.) Це багато в чому найкраща безкоштовна CRM для бази клієнтів, відділу продажів, інтернет-магазину і все частіше саме її встановлюємо своїм клієнтам, як найбільш повно відповідає їхнім потребам і можливостям.

CRM Мегаплан

СРМ Мегаплан безкоштовна версія Безкоштовна версія CRM Мегаплан називається «Старт», до 10 користувачів можуть в ній вести спільні проекти, зберігати базу до 1000 клієнтів, використовувати до 20 Гб загального дискового простору, вбудовану пошту і телефонію, корпоративний чат і інші функції CRM системи. До переваг системи можна також віднести наявність мобільного застосування і API.

У тарифу «Старт» є і недоліки — це дуже обмежена кількість проектів і активних завдань (всього 2 проекти і 50 завдань), 100 подій в календарі, відсутність інтеграції з 1С. У платних тарифах «Спільна робота» і «Клієнти і продажу» таких обмежень немає, є можливість інтеграції CRM-системи з 1С, Октелл, підключення Active Directory.

Якщо ж ви хочете розгорнути CRM на власному сервері, а не в хмарі, то скачати безкоштовно CRM-систему Мегаплан не вийде — в коробкової версії безкоштовні тарифи не передбачені.

CRM HubSpot

crm hub spot безкоштовно, для порівняння згадаємо систему, яка часто очолює зарубіжні рейтинги кращих безкоштовних CRM-систем для продажів: HubSpot. Значний її недолік — у неї немає російськомовного інтерфейсу, так що можуть виникнути труднощі з роботою в програмі CRM. З іншого боку, для компаній, що працюють з іноземними партнерами, це може виявитися навіть перевагою.

HubSpot позиціонується як проста безкоштовна CRM, без обмежень по кількості користувачів або контактів. У ній можна виконувати всі стандартні завдання CRM-систем: управління контактами, угодами і завданнями, є функціонал для пошти і CRM для дзвінків безкоштовно.

Відмітна особливість — платних тарифів немає взагалі, це повністю безкоштовна хмарна CRM, платними є тільки розширення Marketing Hub і Sales Hub.

Вибір CRM для бізнесу безкоштовно

Крім згаданих, існує також маса інших безкоштовних онлайн CRM-систем. Наприклад, це CRM Клієнтська база, Worksection, Asoft, Простий Бізнес (для хмарної CRM Простий Бізнес можна скачати безкоштовно клієнтську програму).

Ми не розглядали їх докладніше в нашому порівнянні безкоштовних CRM тому, що вони мають нескладним і зрозумілим функціоналом, якихось кардинальних відмінностей у них немає, все це прості безкоштовні CRM-системи.

Перед тим, як зробити вибір безкоштовної CRM, ви можете спробувати їх все і це не зажадає ніяких витрат, крім часу на вивчення.

Безкоштовні CRM оффлайн представлені на ринку в значно меншій кількості, можна привести в приклад SalesMan і Клієнтська База.

278
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!