В який термін самозайняті особи зобов’язані подавати до контролюючих органів за місцем свого обліку відомості про зміну облікових даних?

Коротка:

Самозайняті особи зобов’язані подавати до контролюючих органів за місцем свого обліку відомості про зміну облікових даних протягом місяця з дня виникнення таких змін. Зміни до відомостей про самозайняту особу, які містяться у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків, набирають чинності з дня внесення відповідного запису до такого реєстру.

Повна:

Відповідно до п.65.9 ст.65 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року No2755-VІ із змінами та доповненнями самозайняті особи зобов’язані подавати до контролюючих органів за місцем свого обліку відомості про зміну облікових даних протягом місяця з дня виникнення таких змін. Зміни до відомостей про самозайняту особу, які містяться у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків, набирають чинності з дня внесення відповідного запису до такого реєстру.

66
Немає коментарів. Ваш буде першим!