Бібліотека користувача. Добірка матеріалів, інструкції, питання відповіді та навчання | covid-19

СОТА Каса — працюйте у хмарі

“СОТА Каса” — хмарний сервіс для підприємців, які мають невеликі інтернет-магазини, кав'ярні, салони краси, перукарні тощо і потребу в зручному мобільному софті з фіскалізації невеликої кількості розрахунків.

Стартуйте легко

Головна перевага “СОТА Каса” — після придбання ліцензії вам достатньо набрати вебадресу у будь-якому браузері, авторизуватися у зручний спосіб: за допомогою логіна та пароля, номеру мобільного або КЕП і розпочати роботу. А зрозумілий інтерфейс допоможе вам швидко розібратися що до чого.

Працюйте на будь-якому девайсі

Оскільки хмарний сервіс працює онлайн, ви зможете фіскалізувати оплати з ПК, планшета чи смартфона, незалежно від встановленої операційної системи — Android, iOS чи Windows.

Будьте мобільними

Для мікробізнесу, який має невеликі магазини, мобільні точки харчування, перевагою є саме мобільність. Маючи гаджет, під'єднаний до стаціонарного або мобільного інтернету, ви зможете створити чек та фіскалізувати його будь-де та будь-коли. Якщо ви маєте власних кур’єрів, вони зможуть зробити це під час передачі товару клієнтові.

Підсумуємо?!

Програмні РРО допоможуть бізнесу спростити ведення розрахунків, легко організовувати каси, перейти на електронні чеки, відмовитись від ведення КОРО, економити час та кошти. Представники бізнесу зможуть самостійно вирішити, який спосіб фіскалізації обрати — за допомогою апаратних чи програмних РРО, залежно від їхніх потреб та фінансових можливостей. Проте, щоб працювати легально, РРО встановити все-таки доведеться. Тож, навіщо платити більше, якщо зручніша альтернатива вже є?!

13
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!