Наші сервіси:

RSS Пошук:
 

Як очистити Кеш в 1С
Якщо після оновлення конфігурації у Вас «попливли» форми, перестав працювати звіт, вискакують вікна з помилками, то найімовірніше проблема вирішується очищенням кеша.
Кількість показів: 58

Ключі захисту програми 1С - види і особливості
У цій статті будуть розглянуті види і особливості ключів захисту 1С, а також дані відповіді на найбільш поширені питання по роботі з ними.
Кількість показів: 92

Телефонія для малого бізнесу
Розглянемо варіанти організації офісної телефонії та схеми підключення, що відповідають всім потребам малого бізнесу різної величини — від офісу на 5 чоловік, до компанії в 50 чоловік.
Кількість показів: 60

Захист електронної пошти
Безпека електронної пошти користувача — співробітника компанії — часто є вразливим місцем, яким користуються зловмисники. Розповідаємо що необхідно зробити для захисту від вірусів, спаму, фішингових атак і ін.
Кількість показів: 361

Захист сервера від злому
Неможливо захистити сервер від зовнішнього доступу раз і назавжди, адже кожен день виявляються нові уразливості і з'являються нові способи злому сервера. Про захист серверів від несанкціонованого доступу ми і розповімо в цій статті.
Кількість показів: 41

Резервне копіювання інформації в організації
Розглядаємо резервне копіювання і створення бекапів з точки зору організації робочого процесу
Кількість показів: 208

Проблеми з сервером - що робити?
У цій статті ми розповімо про те, які бувають найбільш часті проблеми з сервером, як їх діагностувати, що робити в разі поломки і найголовніше — як їм запобігти
Кількість показів: 163

Помилки термінального сервера
Є кілька корисних прийомів захисту термінального сервера, які допоможуть забезпечити безпеку сервера терміналів. Ними ми поділимося в цій статті.
Кількість показів: 45

Помилки SQL-сервера
У цій статті ми розглянемо найбільш часті помилки SQL-сервера, які проблеми можуть виникнути в роботі з ним, як їх усунути і на що варто звернути увагу.
Кількість показів: 54

Помилки поштового сервера
Причини деяких помилок поштового сервера легко знайти, для інших потрібно ретельна діагностика налаштувань поштового сервера. Ця стаття покликана допомогти в пошуку і усунення таких помилок.
Кількість показів: 93

Сервер ліцензування 1С
Розповідаємо про те, чим допоможе компаніям сервер ліцензування 1С і як його налаштувати, даємо покрокову інструкцію по установці.
Кількість показів: 22

Тонкий і товстий клієнт 1С - в чому відмінності
Основна різниця між тонким і товстим клієнтом 1С полягає в тому, де проводяться основні обчислення — на сервері або на робочому місці користувача. Це накладає певні обмеження на використання того чи іншого варіанту роботи.
Кількість показів: 88

Відновлення бази 1с
Ще раз акцентуємо увагу на створюванні резервних копій ваших баз даних. Наводимо приклади для створення резервних копій для різних форматів, та наводимо приклади по відновленю даних у самостійному режимі.
Кількість показів: 29