Введення початкових залишків

Введення початкових залишків за всіма рахунками і розділами обліку виконується за допомогою обробки "Помічник введення початкових залишків" (розділ "Головне", група "Початкові залишки" — "Помічник введення залишків").

У формі обробки слід вибрати рахунки, що відносяться до взаєморозрахунків з контрагентами і натиснути на кнопку "Ввести залишки по рахунку".

У вікні введення залишків необхідно вказати вид заборгованості, контрагента, договір і суму взаєморозрахунків за договором.

Якщо податкова накладна не отримана, а взаєморозрахунки з постачальником вже закриті, потрібно встановити прапори "Немає ПН", «Взаєморозрахунки закриті» і вказати ставку ПДВ (7% або 20%).

Після вибору ставки ПДВ сума непідтвердженого ПДВ буде розрахована автоматично (колонка «Сума ПДВ») і при проведенні документа «Введення залишків» відобразитися за дебетом рахунку 6442 "Податковий кредит непідтверджений".

Звернути увагу!

За необхідності колонку "Сума ПДВ" можна відкоригувати вручну.
Введення початкових залишків за всіма рахунками і розділами обліку виконується за допомогою обробки "Помічник введення початкових залишків" (розділ "Головне", група "Початкові залишки" — "Помічник введення залишків").

Якщо в обліковій політиці організації (розділ "Головна", група "Настройки") для організації обрано спосіб оцінки МПЗ — ФІФО, то при введенні залишків за запасами доцільно вказувати "Дату оприбуткування".

Можливість ввести інформацію про дату придбання стане доступна після заповнення прапора "Вводити залишки запасів в розрізі дат оприбуткування" у формі налаштування режиму введення залишків. Форма відкривається по кнопці "Режим введення залишків" на верхній панелі форми документа введення залишків.

При вказівці дат оприбуткування вестиметься роздільний облік партій запасів, оприбуткованих у різні періоди. Для цього будуть автоматично сформовані документи "Партія".

Звернути увагу!
Якщо дата оприбуткування не вказана при введенні залишків, всі запаси будуть враховуватися як ті, що надійшли в день введення початкових залишків.
Введення початкових залишків за всіма рахунками і розділами обліку виконується за допомогою обробки "Помічник введення початкових залишків".

При введенні залишків під поточною вартістю мається на увазі первісна або переоцінена вартість, тобто з урахуванням будь-яких змін (модернізація, часткова ліквідація і т. д.), які могли змінити початкову вартість.

Тому формування проводок на дату введення залишків здійснюється виходячи з поточної вартості основного засобу.

14:31
148
Немає коментарів. Ваш буде першим!