Программний РРО для 1С та BAS

+380 (98) 012 03 63

sales@check-master.com.ua

6.6. Розподіл матеріальних і нематеріальних витрат

В документах Замовлення на виробництво і Виробництво можливий автоматичний розподіл матеріальних витрат на виріб, який виготовляється. Для ручного розподілу матеріальних і нематеріальних витрат призначений документ Розподіл витрат.

6.6.1. Розподіл витрат у документі «Виробництво»

Автоматичний розподіл витрат у документі буде здійснюватися згідно специфікації та кількістю виробів.

Для зміни результату автоматичного розподілу необхідно на закладці Матеріали встановити прапорець у положення Ручне– стане доступна вкладка Розподіл.

Зображення

Перерозподілити матеріали на продукцію можна, просто пересунувши рядок зі списку розподілу на визначену продукцію. Відкриється діалогове вікно для введення кількості матеріалів, які слід перерозподілити.

6.6.2. Документ «Розподіл витрат»

Документ Розподіл витрат призначений для відображення в обліку розподілу прямих матеріальних і нематеріальних витрат на виготовлення, розборку запасів і виконання робіт за зазначений період, наприклад, за зміну або тиждень. Документи цього даного виду знаходяться у списку Розподілу витрат, що доступний у розділі Виробництво.

У табличному полі закладки Продукція вказуються відомості про випущену продукцію, виконані роботи. Дані можуть бути введені автоматично за допомогою кнопки Заповнити з випуску.

Зображення

У верхньому табличному полі закладки Запаси вказується інформація про товари й матеріали, витрачених на випуск продукції й виконання робіт. Поле може бути заповнене автоматично за допомогою команд меню Заповнити — За нормативами або Залишками.

Табличне поле Розподіл запасів містить інформацію про віднесення матеріальних витрат на випуск продукції (робіт), зазначеної на закладці Продукція, і може бути заповнене автоматично за допомогою команд меню Розподілити — За нормативами або За кількістю.

Зображення

Закладка Витрати містить однойменне табличне поле, де вказується інформація про витрати, що виникли в результаті випуску продукції (виконання роботи). Воно може бути заповнене автоматично за допомогою кнопки Заповнити залишками.

Табличне поле Розподіл витрат містить інформацію про віднесення витрат на випуск продукції (робіт), що залежить від вмісту верхнього табличного поля закладки. Розподілити витрати на вартість продукції можна автоматично за допомогою кнопки Розподілити за кількістю. Підсумки розподілу відображаються в правій нижній частині форми у вигляді заповнених реквізитів, недоступних для редагування.

Зображення

16:35
15
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Используя этот сайт, вы соглашаетесь с тем, что мы используем файлы cookie.