Программний РРО для 1С та BAS

+380 (98) 012 03 63

sales@check-master.com.ua

6.7. Переробка давальницької сировини

Можливість відображення операцій прийому запасів сторонніх контрагентів на переробку включається встановленням прапорця Переробка давальницької сировини в налаштуваннях Виробництво розділу Налаштування. Попередньо необхідно дозволити використання партій номенклатури встановленням прапорця Партії номенклатури у налаштуваннях Закупівлі розділу Налаштування. Програма має такі можливості з переробки сировини й матеріалів:

1. Передача власної сировини в переробку:

  • можливість передачі власної сировини й матеріалів у переробку;
  • реєстрація звітів переробника про використані матеріали, виготовлену продукцію й вартість послуг з переробки.

2. Прийом та переробка давальницької сировини:

  • прийом сировини й матеріалів у переробку;
  • виробництво продукції з давальницької сировини;
  • звіт про використані матеріали, виготовлену продукцію й наданні послуги з переробки давальницької сировини.

Усі операції, пов'язані з виготовленням продукції з давальницької сировини, відображаються в системі документами із зазначенням замовлення на переробку, а також партій сировини й матеріалів, прийнятих у переробку. Для оформлення такого замовлення необхідно:

  • створити запис у довіднику Контрагенти;
  • створити договір для ведення взаєморозрахунків за послугами переробки;
  • оформити документ Замовлення покупця з видом операції Замовлення на переробку.

6.7.1. Звіт про переробку

Документ Звіт про переробку призначений для звіту перед контрагентом, що передав у переробку сировину й матеріали.

Документ містить інформацію про продукцію й напівфабрикати, які виготовлені з давальницької сировини й передані контрагенту, сировину й матеріали, які використані для її виготовлення, і відходи, що виникли в процесі переробки. Дані розміщені в табличних полях закладок Продукція, Матеріали й Відходи відповідно.

На закладці Продукція для продукції й напівфабрикатів, отриманих у результаті переробки, вказується, скільки з них зарезервовані. Також для кожного продукту або напівфабрикату встановлюються ціна, знижка й специфікація, за якою він виготовлявся.

Зображення

У табличному полі закладки Матеріали вказується інформація про витрачені давальницькі матеріали й сировину. Оскільки давальницькі матеріали не є нашою власністю, необхідно вказати партії матеріалів зі статусом Давальницька сировина.

Зображення

Закладка Відходи призначена для введення списку відходів, що утворювалися в процесі переробки. Для відходів вказуються ті ж дані, що й для матеріалів, за винятком цін. Відходи, що вертаються, не є нашими запасами, тому при утворенні відходів давальницької сировини і їх поверненні необхідно вказувати партію запасів зі статусом Давальницька сировина. Вартість утворених відходів дорівнює нулю.

16:36
9
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Используя этот сайт, вы соглашаетесь с тем, что мы используем файлы cookie.