Программний РРО для 1С та BAS

+380 (98) 012 03 63

sales@check-master.com.ua

6.8. Звіти розділу «Виробництво»

Усі звіти розділу Виробництво відкриваються за гіперпосиланням Звіти підрозділу Аналітика розділу Виробництво.

Після вибору гіперпосилання відкривається список звітів, відфільтрований за тегом Виробництво. Початково список налаштований і містить набір Всі звіти.

Зображення

6.8.1. «Випуск продукції»

Звіт за фактично виконаними роботами, наданням послуг і випуском продукції надає інформацію про кількість випущеної продукції, виконаних робіт та послуг за певний період. У звіті відображається список випущеної номенклатури із зазначенням документів Виробництво, створених на його підставі, що зафіксували факт випуску продукції, а також документів Акт виконаних робіт і Замовлення-наряд, що зафіксували факт виконання й здачі робіт замовнику.

Зображення

6.8.2. «Замовлення на виробництво»

Звіт призначений для аналізу замовлень, що виконані виробничим підрозділом підприємства протягом заданого періоду часу. Замовлення групуються за підрозділами. Для кожного замовлення вказується перерахована в ньому номенклатура й обороти за нею: початковий і кінцевий залишок, прихід надходження і вибуття.

Зображення

6.8.3. «Нормативний склад виробу»

За допомогою звіту можна отримати наочне представлення про склад і технології виготовлення продукції за даними специфікації.

Зображення

У звіті відображається перелік комплектуючих, необхідних для випуску вибраного продукту, із зазначенням їх кількості та технологічних операцій, необхідних для виробництва таких комплектуючих і самого продукту, і вказується нормативний час (у годинах), який має бути витрачений на кожну із цих операцій.

Додатково у звіті здійснюється розрахунок вартості вказаної кількості виробів відповідно до виду цін на зазначену дату.

6.8.4. «План-фактний аналіз виробництва»

Звіт містить дані про планований і фактичний випуск продукції, виконанні роботи, наданні послуги за вибраний період.

Зображення

6.8.5. «План-фактний аналіз собівартості випуску»

За допомогою звіту можна проаналізувати співвідношення фактичної та запланованової кількості й вартості витрат на випуск продукції, виконання робіт, надання послуг.

Зображення

6.8.6. «Відрядні наряди»

Звіт призначений для проведення план-фактного аналізу технологічних операцій, що виконувалися співробітниками в рамках відрядних нарядів. Дані групуються за виконавцями.

Зображення

16:42
44
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Используя этот сайт, вы соглашаетесь с тем, что мы используем файлы cookie.