Робота в BAS

Робота в програмних продуктах BAS

Реєстрація доплат за суміщення професій, виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника та збільшення обсягу робіт
20:35
30
В статті описано методику відображення винагороди за працю, яка складається з оплати за годинною тарифною ставкою і оплати за певний обсяг виконаної роботи у встановлений термін, за встановленими розцінками.
20:27
21
У програмі передбачена можливість автоматичного формування платіжних документів на перерахування податків, нарахованих або утриманих при розрахунку основної заробітної плати, виплаті авансу та інших міжрозрахункових виплат.
19:56
23
В статті описано методику обліку стажу загального характеру для ведення відомостей про трудову діяльність співробітників.
19:51
25
В статті описано методику відображення нарахування оплати за роботу в святкові та вихідні дні.
19:47
33
В статті описано методику відображення нарахування щомісячної надбавки за вислугу років.
19:26
21
В статті описано методику відображення надбавки за роботу в шкідливих і (або) небезпечних умовах праці.
19:13
38
У програмі передбачається, що зарплата співробітників номінується в українській гривні. Однак іноді співробітникам встановлюють оклад, номінований у валюті. При цьому нарахування та виплати виконуються також в гривнях, проте їх розмір залежить від курсу.
19:12
30
У статті буде розглянуто порядок розрахунку та відображення компенсації за затримку виплати заробітної плати.
Сума компенсації за затримку зарплати в програмі розраховується за допомогою документа «Компенсація за затримку виплати заробітної плати» (розділ «Зарплата» - «Компенсація за затримку зарплати»).
19:10
26