Програма медок

Ваші контрагенти вже обмінюються електронними документами

M.E.Doc (My Electronic Document) – програма №1 в Україні для роботи з електронними документами. Завдяки M.E.Doc звітність та ведення документообігу з клієнтами реалізовано в одній програмі.

Вам не потрібно окремо встановлювати програмне забезпечення для створення та подання звітів та системи електронного документообігу – M.E.Doc має всі необхідні функції для обміну документами:

  • Електронна звітність
  • з контрагентами – обмін актами, договорами, рахунками, податковими накладними та іншими юридично значущими документами;
  • з контролюючими органами – подання звітності, реєстрація податкових, видаткових накладних та розрахунків коригувань до них, товарно-транспортних накладних тощо.

Програма електронного документообігу

Програма для документообігу M.E.Doc - провідний український програмний продукт, в якому реалізовано можливості не лише для створення документів та підписання засобами ЕЦП, але й для передачі документів із можливістю погодження або відхилення. Отже, можна сказати, що M.E.Doc - програма електронного документообігу повного циклу.

Завдяки M.E.Doc обмін документами стає простим та швидким. Юридичної сили документам надає ЕЦП, а їхню захищену та надійну передачу із цієї системи документообігу забезпечує платформа для обміну електронними документами ПТАХ.

Ця розробка дозволяє здійснювати миттєвий обмін без використання електронної пошти та виключає можливість отримання та розшифрування інформації третіми особами.

«M.E.Doc» – це система електронного документообігу, яка допоможе в роботі з документами різних типів і призначення: звітами, податковими накладними, актами, рахунками та ін.

З «M.E.Doc» Ви зможете:

  • Економити свій час на підготовку і здачу звітності в електронному вигляді завдяки доступності і зручності програми.
  • Скоротити витрати Вашого підприємства на IT-потреби.
  • Не хвилюватися про безпеку Ваших даних – конфіденційність забезпечується шифруванням електронним цифровим підписом.
  • Завжди мати під рукою актуальні форми і бланки відповідно до вимог поточного законодавства.

Різні модулі програми «M.E.Doc» дозволяють кожному клієнту вибрати відповідний по функціоналу комплект саме для свого підприємства!