Бібліотека користувача. Добірка матеріалів, інструкції, питання відповіді та навчання | covid-19

Лікарняний

1 варіант – з 1 по 8

2 варіант – з 5 по 14

3 варіант – з 12 по 26

Для того щоб співробітник отримував нарахування за лікарняний в певному місяці необхідно додати це в нарахуваннях, це можна зробити декількома способами, розглянемо один:

1. Увійдіть в розділ Розрахункова відомість оберіть співробітника, якому необхідно додати нарахування за лікарняний та відкрийте його Розрахунковий лист

2. У колонці Нарахування натисніть правою кнопкою миші та оберіть Додати вид оплати

3. Оберіть вкладку ЛікарняніЛист непрацездатності та заповніть дату початку та закінчення, відразу відбудеться автоматичний розрахунок кількості відсутніх дні, годин та суми, яка буде виплачена співробітникові.

4. Після збереження внесених даних в Розрахунковому листі буде присутній доданий вами вид оплати

5. Якщо співробітник хворів більше 5 календарних днів в його Розрахунковому листі з’явиться два вида оплати Лікарняний лист підприємства та Лікарняний лист ФСС. Також зверніть увагу, що з’являється борг підприємства співробітнику він буде доданий виплачений йому наступного місяця.

6. Обов’язково необхідно надати Заяву-розрахунок для ФСС з ТВП. Зайдіть в Розрахункову відомість оберіть Звіти (або з головного мені оберіть розділ Звіти). Оберіть розділ Звітні форми – Заява-розрахунок для ФСС з ТВП

7. Подвійним кліком відкрийте оберіть першу заяву та сформуйте заповнюючи новими даними.

8. Відкриється Заява-розрахунок для ФСС з ТВП

Заява буде збережена в Реєстрі звітів.

Читайте наші матеріали у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!
20:12
944
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!