Синхронізація документів з платформи ПТАХ

В оновлені 11.01.019 для зручності користувачів, що використовують декілька екземплярів програми для роботи в одному підприємстві (під одним і тим самим кодом ЄДРПОУ), реалізовано можливість синхронізації вхідних та вихідних первинних документів, ПН/РК, АН/РК та ТТН

Функція реалізована для документів, обмін якими здійснюється через платформу «ПТАХ». Для здійснення синхронізації документів у екземплярі програми необхідно встановити опцію Увімкнути синхронізацію документів з платформою ПТАХ у розділі Адміністрування — Параметри системи — Документообіг.

Синхронізація документів з платформи ПТАХ

Під час прийому пошти в екземплярі програми виконується перевірка наявності вхідних та вихідних документів підприємства на сервері ПТАХ та завантаження цих документів у базу програми. Документи, у яких виконувались зміни (погодження, відхилення, редагування, блокування тощо), заміщуються їх актуальними версіями. Таким чином у екземплярі програми забезпечується набір актуальних документів підприємства, що оброблялись через платформу ПТАХ.

Зверніть увагу! Cинхронізація вхідних та вихідних документів для встановленого екземпляру програми доступна, починаючи з версії 11.01.019.

08:57
28
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!