Бібліотека користувача. Добірка матеріалів, інструкції, питання відповіді та навчання | covid-19

Як створити власний шаблон первинного документа

У програмі «M.E.Doc» реалізовано можливість створення власних шаблонів первинних документів (наприклад, рахунків, актів, акті замовлення та повернення, довіреностей, договорів, специфікацій по підприємству та інших будь яких документів)

Створивши власний шаблон ви з легкістю зможете його заповнити, підписати та відправити своєму контрагентові. Для створення власного шаблону виконайте наступне:

Увійдіть в Первинні документи — Шаблони первинних документів.

Оберіть групу, до якої необхідно додати новий шаблон або створіть власну через команду Файл — Додати групу.

Оберіть команду менюФайл — Створити запис

У відкритому вікні Новий шаблон, де задаються основні параметри для шаблону: код, найменування, тип документа та група.

Натисніть кнопку ОК, після чого відкриється Конструктор шаблона

Користуючись підключеними допоміжними системними полями та висувними панелями ви самостійно створюєте власний шаблон. Збережіть його та починаєте використовувати у своїй роботі.

У конструкторі шаблону документу доступна функція Налаштування комплекту підписів для створеного шаблону документу. Оберіть команду Файл — Налаштування комплекту підписів.

Відкриється вікно Підписи в якому допомогою кнопок зі стрілками сформуйте бажаний комплект підписів для даного документу.

Обмінюйтеся первинними документами в електронному вигляді через Інтернет адже це регламентовано рядом законів України, тому ви можете без жодних сумнівів чи побоювань використовувати всі можливості програмі «M.E.Doc».

Читайте наші матеріали у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!
12:00
292
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!