Бібліотека користувача. Добірка матеріалів, інструкції, питання відповіді та навчання | covid-19

Глава 1. «Швидкий старт»

При першому запуску нової інформаційної бази з'являються підказки з початку роботи. 

Підказки дозволяють:

  • ввести відомості про організацію;
  • заповнити настройки параметрів обліку та облікову політику;
  • ввести залишки по посиланню Помічник початку введення залишків;
  • перенести залишкиза посиланням Перенесення даних з Бухгалтерії 7.7;
  • перейти до методичних матеріалів на веб-ІТС, новин бухгалтерського обліку та іншої корисної інформації посилання на формі Новини і підтримка.

Після заповнення початкових настройок можна приховати підказки (посилання Як приховати підказки по початку роботи?) і настроїти робочий стіл у відповідності з потребами користувача.

Настройка панелі розділів (головне меню Вид) дозволяє залишити на панелі розділів користувача тільки ті з них, які йому дійсно необхідні для роботи. Наприклад, для бухгалтера на ділянці «Каса» можна залишити тільки розділ Банк і каса, а також розділи з загальної функціональністю.

15:40
35
0

Робота з документами і довідниками проводиться у формах списку. В процесі роботи потрібно управляти видом списку, в тому числі задавати угруповання і сортування, здійснювати пошук документів або елементів довідника в списку. 

14:36
34
0

Основний (рекомендований) інтерфейс «BAS Бухгалтерії» називається Таксі. Всі ілюстрації в 1С:Посібнику зняті при використанні цього інтерфейсу.

14:35
41
0

Кінцевий користувач «BAS Бухгалтерії» може працювати з інформаційною базою, використовуючи клієнтський додаток, що встановлюється на комп'ютер користувача, або через браузер в режимі веб-клієнта.

14:23
34
0